Dr. Oto Luthar

redni profesor, direktor
+386 1 47 06 412
oto.luthar@zrc-sazu.si

Matevž Baloh

računovodstvo
+386 1 470 64 48
matevz.baloh@zrc-sazu.si

Vanda Baloh

namestnica direktorja
+386 1 470 64 49
vanda.baloh@zrc-sazu.si

Anja Bogdanovič

računovodstvo
+386 1 470 64 43
anja.bogdanovic@zrc-sazu.si

Majda Bogdanovič

vodja računovodstva
+386 1 470 64 20
majda.bogdanovic@zrc-sazu.si

Duša Bosnić

vodja gradbene pisarne
+386 1 470 64 03
dusa.bosnic@zrc-sazu.si

Nasiha Brakić

čistilka

Dr. Breda Čebulj Sajko

znanstvena svetnica
+386 1 47 06 467
cebulj@zrc-sazu.si

Dr. Jerneja Fridl

znanstvena sodelavka, pomočnica direktorja
+386 1 470 63 66
jerneja@zrc-sazu.si

Helena Gajski

računovodstvo
+386 1 470 64 17
darka.naglic@zrc-sazu.si

Ivanka Gerlica

čistilka

Marko Jevnikar

vodja vzdrževalne službe
+386 1 470 64 06
mare.jevnikar@zrc-sazu.si

Rada Jevremović

čistilka

Martina Jug

pravnica
+386 1 470 63 16
mjug@zrc-sazu.si

Nina Juvan

samostojna strokovna sodelavka
+386 1 470 64 91
nina.juvan@zrc-sazu.si

Olga Kardoš

+386 1 470 64 55
Kardos@zrc-sazu.si

Alenka Koren

vodja direktorjeve pisarne
+386 1 470 64 10
alenka.koren@zrc-sazu.si

Tanja Pavčič

računovodstvo
+386 1 470 64 18
tanja.pavcic@zrc-sazu.si

Mag. Jelka Pekolj

vodja kadrovske službe
+386 1 470 64 59
jelka.pekolj@zrc-sazu.si

Bernarda Rogić

čistilka

Slavica Rogić

čistilka

Maja Stipar

tajnica direktorja
+386 1 470 64 11
maja.stipar@zrc-sazu.si

Lovro Strmčnik

IT strokovnjak
+386 1 4706 409
lovro.strmcnik@zrc-sazu.si

Amra Šabotić

čistilka

Agata Tomažič

Promocija raziskovalnih rezultatov
+386 1 470 64 60
agata.tomazic@zrc-sazu.si

Dr. Mimi Urbanc

višja znanstvena sodelavka, namestnica direktorja
+386 1 470 63 54
mimi@zrc-sazu.si

Tanja Valte

pomočnica direktorja
+386 1 470 64 13
tanja.valte@zrc-sazu.si

Slobodanka Višić

čistilka

Mag. Romana Zajc

samostojna strokovna delavka, kadrovska služba
+386(0)14706215
romana@zrc-sazu.si

Špela Žumer

kadrovska služba
+386 1 470 64 69
spela.zumer@zrc-sazu.si