DIREKTOR                                                

prof. dr. Oto Luthar
Telefon: +386 1 470 64 10
E-naslov: oto.luthar@zrc-sazu.si

NAMESTNICI DIREKTORJA

Vanda Baloh, namestnica direktorja v Poslovni pisarni
Telefon: +386 1 470 64 49
E-naslov: vanda.baloh@zrc-sazu.si

dr. Mimi Urbanc, namestnica direktorja v Raziskovalni pisarni
Telefon: +386 1 470 63 54
E-naslov: mimi@zrc-sazu.si

POMOČNICI DIREKTORJA

mag. Jerneja Fridl, pomočnica direktorja v Raziskovalni pisarni
Telefon: +386 1 470 63 66
E-naslov: jerneja@zrc-sazu.si

Tanja Valte, pomočnica direktorja v Raziskovalni pisarni
Telefon: +386 1 470 64 13
E-naslov: tanja.valte@zrc-sazu.si

PROMOCIJA RAZISKOVALNIH REZULTATOV

Agata Tomažič
Telefon: +386 1 470 64 60
E-naslov: agata.tomazic@zrc-sazu.si

TAJNIŠTVO ZRC SAZU

Alenka Koren, vodja
Telefon: +386 1 470 64 10
E-naslov: alenka.koren@zrc-sazu.si

Maja Stipar
Telefon: +386 1 470 64 11
E-naslov: maja.stipar@zrc-sazu.si

VLOŽIŠČE

Gašper Gabrijelčič
Telefon: +386 1 470 64 81
Vložišče je odprto od ponedeljka do petka med 7:30 in 15:30.

KADROVSKA SLUŽBA

Jelka Pekolj, vodja
Telefon: +386 1 470 64 59
E-naslov: jelka.pekolj@zrc-sazu.si

mag. Romana Zajc
Telefon: +386 1 470 62 15
E-naslov: romana.zajc@zrc-sazu.si

Špela Žumer
Telefon: +386 1 470 64 69
E-naslov: spela.zumer@zrc-sazu.si

RAČUNOVODSTVO

Majda Bogdanovič, vodja
Telefon: +386 1 470 64 20
E-naslov: majda.bogdanovic@zrc-sazu.si

Anja Bogdanovič
Telefon: +386 1 470 64 43
E-naslov: anja.bogdanovic@zrc-sazu.si

Darka Naglič
Telefon: +386 1 470 64 17
E-naslov: darka.naglic@zrc-sazu.si

RAZISKOVALNA PISARNA

Nina Juvan
Telefon: +386 1 470 64 91
E-naslov: nina.juvan@zrc-sazu.si

Olga Kardoš
Telefon: +386 1 470 64 55
E-naslov: olga.kardos@zrc-sazu.si

Špela Ledinek Lozej
Telefon: +386 1 470 64 18
E-naslov: spela.ledinek@zrc-sazu.si

Tanja Pavčič
Telefon: +386 1 470 64 18
E-naslov: tanja.pavcic@zrc-sazu.si

STROKOVNE SLUŽBE

Računalniški center

Uroš Parazajda
Telefon: +386 1 470 64 07
E-naslov: uros.parazajda@zrc-sazu.si

Lovro Strmčnik
Telefon: +386 1 470 64 09
E-naslov: lovro@zrc-sazu.si

Primož Mesner
Telefon: +386 1 470 64 08
E-naslov: primoz.mesner@zrc-sazu.si

Matija Likar
Telefon: +386 1 470 64 22
E-naslov: matija.likar@zrc-sazu.si

Gradbena pisarna

Duša Bosnić
Telefon: +386 1 470 64 03
E-naslov: dusa.bosnic@zrc-sazu.si

Fotolaboratorij

Igor Lapajne
Telefon: +386 1 470 63 67
E-naslov: igor.lapajne@zrc-sazu.si

Marko Zaplatil
Telefon: +386 1 470 63 67
E-naslov: marko.zaplatil@zrc-sazu.si

Vzdrževanje

Marko Jevnikar, vodja
Telefon: +386 1 470 64 06
E-naslov: mare.jevnikar@zrc-sazu.si

Nasiha Brakić
Ivanka Gerlica
Rada Jevremović
Marbara Marinković
Bernarda Rogić
Slavica Rogić
Slobodanka Višić
Amra Šabotić
Slavuljka Šušak